Tedarİk Zİncİrİ

Polipro Plastik yerel ve uluslarası kendi hammadde tedariğini yaptığı gibi, yine yerel ve uluslararası müşterilerine hammadde tedariği yapmaktadır. İnşaat, otomotiv, ev gereçleri, elektrik gibi pek çok sektöre hammadde tedariği yapan Polipro Plastik’in çalışma ortaklarının arasında dünyanın en prestijli otomobil üreticilerinin de bulunduğunu belirtmemiz gerekir.

- Bizden Alın

 

depo-1010200

Polipro Plastik istikrarlı ve güvenilir bir hammadde tedarikçisidir.
Sürekli kendini ve üretimini yenileyen, gelişen ve değişen taleplere göre teknolojik ve bilimsel yaklaşımı ile çözüm üreten ve AR-GE çalışmaları ile tedarikçilerinde de “talep yaratan” konumundadır.

Eğer standart ürünlerimiz talebinize cevap veremiyorsa AR-GE’miz her zaman olduğu gibi size özel hammadde tasarlayabilecek teknolojik alt yapıya, bilgi ve tecrübeye sahiptir.
Yenilikler bizleri daima heyecanlandırır.

depo-1140262

 

- Bize Satın

hurda_vinc-1140110hurda-1140019

Üretim esnasında oluşan üretim fireleriniz; nakliye, depolama esnasında oluşan fireleriniz bizim hammeddemizdir.

Bu firelerin alımı için malzemenin yapısına ait bilgileri varsa bize iletin; yok ise laboratuvarımız bu bilgiyi bize kısa surede tedarik edecektir.

Bu bilgiler doğrultusunda karşılıklı görüşerek organizasyon belirlenecektir.

Polipro Plastik lisanslı bir kuruluştur ve firelerinizi almak için tüm yasal yeterliliklere sahiptir. Bizimle çalışarak sizler de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uyguladığı yasal sorumluklarınızı yerine getirmiş olursunuz.

 

- Bize Ürettirin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Üretim firelerinizi tekrar kullanmak, çevre ile ilgili yasal yükümlülük ve sorumluluklarınızı yerine getirmek, aynı zamanda hammadde maliyetlerinizde tasarruf sağlayarak karlılığınızı ve rekabet gücünüzü arttırmak istiyorsanız Polipro Plastik bu konuda çözüm ortağınız olacaktır.

Adım adım çözüm ortağınız oluyoruz:

• Değerlendirmek istediğiniz fireleri analiz ediyoruz.

• Ar-Ge departmanımız konu ile alakalı literatür ve çalışmaları araştırmaya başlıyor. Literatür araştırması ve departmanımızın çalışma ve tecrübeleri ile birleştiriliyor.

• Bir deneme formülü hazırlanıyor, laboratuvar ölçekli makinelerde üretimi yapılıp test sonuçlarının istenen ürün özellikleri ile karşılaştırılması yapılıp hedeflenen özelliklere ulaşılıncaya kadar formül geliştiriliyor.

• Sonrasında sizden geliştirilen formülün üretiminizde denenmesi isteniyor.

• Sizden gelen dönüşlere göre süreç tekrarlanıyor.

Başarılı pek çok Ar-Ge çalışmamız sayesinde çözüm ortağı olduğumuz yerel ve uluslararası birçok firma yakarak bertaraf ettirmek zorunda kaldıkları plastik firelerini tekrar üretimlerinde kullanabilmektedirler.